Open or close Facebook window.

"Mała Książka - Wielki Człowiek"

06.09.2019
"Mała Książka - Wielki Człowiek"

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszwicy wraz z filiami bierze udział w projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Zachęcamy małych czytelników (dzieci w wieku 3-6 lat) do odwiedzenia biblioteki wraz z rodzicami. Warunkiem udziału w projekcie jest zapisanie dziecka do biblioteki. Każdy czytelnik urodzony w latach 2013-2016, który wypożyczy książkę, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą. W jej skład wchodzi książka „Pierwsze czytanki dla ...” oraz Karta Małego Czytelnika do zbierania naklejek. Po zebraniu 10 naklejek każde dziecko otrzyma imienny dyplom Małego Czytelnika oraz przypinkę.

Załącznik: 
AnhangGröße
Image icon list1.jpg174.69 KB
Image icon list2.jpg147.3 KB
Image icon bez_tytulu.jpg273.51 KB
Brak nadchodzących wydarzeń.