Open or close Facebook window.

Stwórz LOGO Gminy Kruszwica

15.11.2019
Stwórz LOGO Gminy Kruszwica

Burmistrz Kruszwicy ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo Gminy Kruszwica.

Do wygrania 3000 zł.

Urząd Miejski w Kruszwicy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na logo gminy. Logo powinno budzić pozytywne skojarzenia z gminą Kruszwica, jego historią oraz nawiązywać do regionu Kujaw.

Logo powinno być nowoczesne, kreatywne i łatwe do zapamiętania. Dlatego celem konkursu jest wyłonienie najlepszego i oryginalnego projektu logotypu, charakteryzującego się wysokim poziomem artystycznym. Logo stanie się oficjalnym symbolem identyfikującym Gminę Kruszwica i będzie wykorzystywane m.in. do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych.

Wydobądź z siebie graficzne umiejętności, podążaj z duchem czasu i stwórz najbardziej oryginalny projekt, jaki przyjdzie Ci do głowy oraz wygraj nagrodę w wysokości 3000 zł.

Konkurs trwa do 10.01.2020 r.

Załącznik: