ROWEROWY DZIEŃ EUROPY - 20 lat w UE

KTR "Goplanie"
Miejsce wydarzenia:
Kruszwica

ZAPROSZENIE !! KTR "Goplanie" PTTK Oddział Nadgoplański w Kruszwicy organizują w dniu 1 maja 2024 r rajd rowerowy pn. " ROWEROWY DZIEŃ EUROPY - 20 lat w UE".

TRASA  A - Kruszwica-Racice - Kościeszki -Lubstówek -Jeziora Wielkie -Dobsko -Włostowo-Lachmirowice -Kobylniki Pałac ok.45 km
WYJAZD- godz. 8.30 parking PTTK.

TRASA B - Kruszwica-Rzepiszyn- Polanowice-Giżewo-Rzepowo -Kobylniki Pałac ok.15 km.
WYJAZD – godz. 10.00 z parkingu przy PTTK.

ZAPISY- do 29 kwietnia br. godz.10.00 pod nr tel. 519 121 410 lub 523515380
W PROGRAMIE : quiz o Unii Europejskiej z nagrodami ,  losowanie upominków wśród uczestników rajdu ,posiłek turystyczny przy Pałacu.
UWAGA!!!- Rajd jest dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu i Oddziału PTTK w Kruszwicy, udział jest bezpłatny, Ubezpieczenie od NNM we własnym zakresie uczestnika, możliwość zdobywania punktów na odznaki turystyczne: KOT,KOP i Kruszwicką Odznakę Krajoznawczą. Do Miłego Spotkania !!!