Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Grudzień 2015

Grudzień 2015

Umiem pływać

11 grudnia w Muzeum Etnograficznym w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji programu Umiem Pływać, realizowanego w ramach Programów Sportu Powszechnego w trójstronnej współpracy z udziałem Ministerstwa Sportu i Turystyki, samorządu województwa oraz samorządów lokalnych. W zajęciach nauki pływania wzięło udział 6,5 tysiąca uczniów z klas 1-3 szkół podstawowych.

  

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki i Astronomii

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy zostało wytypowane przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy do przeprowadzenia etapu rejonowego  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki i Astronomii. Jest to wyróżnienie dla naszej szkoły, gdyż po raz kolejny w Kruszwicy odbył się etap rejonowy konkursu kuratoryjnego- mówi Tomasz Tschurl dyrektor placówki. Dnia 15 grudnia na konkurs przyjechali uczniowie szkół z Inowrocławia, Włocławka, Radziejowa, Gniewkowa, Ślesina i Dobrego.

OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE
WOJEWODY KUJAWSKO-POMORSKIEGO
z dnia 23 grudnia 2015 r.
o zmianie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowejZwolnienia lekarskie dla ubezpieczonych w KRUS

Zwolnienia lekarskie dla ubezpieczonych w KRUS od 1 stycznia 2016 r.

Kasa informuje, że od 1 stycznia 2016 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 15 maja 2015 r. o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015 r., poz. 1066) dotycząca trybu i formy wystawiania zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy.

Informacja

.

.

.

.


INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZAMIESZKUJĄ MIESZKAŃCY NA TERENIE GMINY KRUSZWICA

 

Szanowni Państwo!

Informacja

.

.

.

.

.

INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI, NA KTÓRYCH ZNAJDUJĄ SIĘ DOMKI LETNISKOWE NA TERENIE GMINY KRUSZWICA

 

Szanowni Państwo!

Informacja

Ogłaszamy nabór osób do komisji konkursowych powołanych przez Burmistrza Kruszwicy w celu opiniowania złożonych ofert na realizację zadań publicznych w 2016 r.

Koncert Kolęd

Urząd Miejski i Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit" w Kruszwicy zapraszają na uroczysty Koncert Kolęd podczas którego zabrzmią tradycyjne kolędy i współcześnie opracowane pastorałki, w wykonaniu Towarzystwa Śpiewu ,,Halka” pod kierunkiem Waldemara Szafrańskiego.  

 

 

Koncert odbędzie się 27 grudnia br.,w  kruszwickiej kolegiacie o godz. 17.00.

 

Zapraszamy na wspólne kolędowanie!

Betlejemskie Światełko Pokoju

Dziś, 21 grudnia harcerze z 49 Drużyny Starszoharcerskiej im. Andrzeja Małkowskiego w Bachorcach odwiedzili Urząd Miejski w Kruszwicy, by przekazać Betlejemskie Światełko Pokoju.

Betlejemskie Światło jest symbolem nadziei, miłości i pokoju. Światełko zapalane jest w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Harcerze rozwożą je po całym kraju, a Polska jest jednym z ogniw betlejemskiej sztafety.

Strony

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń