Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Grudzień 2017

Grudzień 2017

Śpioszki w prezencie dla małych kruszwiczan

Urząd Miejski w Kruszwicy przygotował dla najmłodszych mieszkańców gminy pamiątkowe śpioszki z napisem „Mały kruszwiczanin” i „Mała kruszwiczanka”. Body otrzymają dzieci urodzone od nowego roku.

Wyniki otwartego konkursu ofert

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań własnych w zakresie rozwoju sportu w Gminie Kruszwica w 2018 r.

Sprzedaż nieruchomości gruntowej

BURMISTRZ KRUSZWICY OGŁASZA IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kruszwicy.

Obwieszczenie

Obwieszczenie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 18 grudnia 2017 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Informacja

Zarząd województwa ogłosił nabory w otwartych konkursach ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2018 roku. Planowana suma wsparcia na realizację tego rodzaju przedsięwzięć to ponad 7 milionów złotych. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora wniosków.

 

Rocznica wyzwolenia Kruszwicy w Powstaniu Wielkopolskim

W roku jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i wybuchu Powstania Wielkopolskiego uprzejmie informujemy, iż 7 stycznia 2018 r. o godz. 12.00 w Kolegiacie p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy odbędzie się Msza Święta za wolność Ojczyzny w rocznicę wyzwolenia Kruszwicy w Powstaniu Wielkopolskim. Przed Mszą Świętą (ok. 11.50) na  grobie Powstańców  Wielkopolskich zostaną złożone kwiaty.

Wigilijna opowieść

Grupa filmowa LEW ART pod kierunkiem Pawła Lewartowskiego przygotowała film pt. „Wigilijna opowieść”. Otwarta premiera filmu odbędzie się 29 grudnia o godzinie 17. w CKiS „Ziemowit” w Kruszwicy. „Wigilijna Opowieść” wg Karola Dickensa opowiada historię współczesnego materialisty, człowieka całkowicie poddanego tyranii pieniądza. Zaślepienie głównego bohatera, który w filmie nosi nazwisko Sknerowski (zamiast Sgrogge), prowadzi go prostą drogą do nieszczęścia.

Otwarty konkurs ofert

 

BURMISTRZ  KRUSZWICY ogłasza otwarty konkurs ofert nr 1/2017 na realizację zadań publicznych w 2018 r.

w formie wsparcia realizacji zadań w zakresie:

Betlejemskie Światełko Pokoju

Dziś, 21 grudnia harcerze z 49 Drużyny Starszoharcerskiej im. Andrzeja Małkowskiego w Bachorcach odwiedzili Urząd Miejski w Kruszwicy, by przekazać Betlejemskie Światełko Pokoju.

Betlejemskie Światło jest symbolem nadziei, miłości i pokoju. Światełko zapalane jest w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Harcerze rozwożą je po całym kraju, a Polska jest jednym z ogniw betlejemskiej sztafety.

Gmina Kruszwica nadal szuka wykonawcy dla budowy kładki pod mostem drogi krajowej

Jeszcze pod koniec listopada ogłoszono przetarg nieograniczony na realizację zadania pn. Przebudowa ciągów pieszo-rowerowych łączących istniejące ciągi piesze i rowerowe wraz z budową kładki i oświetlenia w Kruszwicy przy ulicy T. Kościuszki z projektu pn. Budowa ścieżek rowerowych na terenie Gminy Kruszwica.

Strony

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń