Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Styczeń 2018

Styczeń 2018

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

W dniu 14.02.2018 r. o godz. 15:00 w Hoteliku Sportowym przy ul. Poznańskiej 17 odbędzie się  spotkanie informacyjno- konsultacyjne dla organizacji pozarządowych z terenu Gminy Kruszwica z zasad przyznawania pomocy, kryteriów oceny i zasad wyboru operacji projektów grantowych 

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, z porywami do 80 km/h, z zachodu i północnego-zachodu.

 

Do inowrocławskiego Medyka po wiedzę i bezpieczeństwo

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu zaprasza w czwartek (1 lutego) na Dzień Medyka. W programie między innymi prelekcje na tematy medyczne i prozdrowotne, pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz rozmowy o bezpieczeństwie. Wstęp wolny.

 

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Spotkanie kruszwickich władz z przedstawicielami GDDKiA

26 stycznia 2018 przedstawiciele Gminy Kruszwica tj. Burmistrz Dariusz Witczak wraz ze swym zastępcą Bartoszem Krajniakiem oraz prezesem Przedsiębiorstwa Komunalnego Piotrem Zielińskim spotkali się z Dyrektorem bydgoskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad panem Jarosławem Gołębiewskim. Tematem spotkania były działania w obrębie Drogi Krajowej nr 62 przebiegającej przez Gminę Kruszwica.

Bezpieczny senior

Trwają spotkania z mieszkańcami w ramach akcji „Bezpieczny senior”, które zorganizował Urząd Miejski w Kruszwicy wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu, Komisariatem Policji w Kruszwicy, Nadgoplańskim WOPR oraz OSP w Kruszwicy.

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

UWAGA
Informujemy, iż w związku z wypełnieniem limitu zgłoszeń zamykamy listy startowe.

W związku z powyższym nie będzie możliwe osobiste zgłoszenie w dniu biegu.

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie miejscami słabych opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź.

Okres ważności od  dnia 23.01.2018 r. do godz. 7:30 dnia 24.01.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.

Strażackie OSCARY 2018

Zapraszamy do udziału najbardziej aktywne społecznie OSP, samorządy, organizacje pozarządowe i lokalnych pracodawców.

Konkurs im. prof. Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię"

Trwa dziesiąta edycja Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”. Do 9 lutego czekamy na prace  uczniów VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjalnych oraz uczniów liceów, techników i szkół branżowych z naszego województwa dokumentujące losy nieznanych bohaterów oraz wspomnienia uczestników i świadków ważnych wydarzeń w dziejach Polski i naszego regionu. Uczniowie, nauczyciele i szkoły mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Strony

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń