Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Październik 2018

Październik 2018

Przebudowa kolejnych ścieżek rowerowych

Trwa przebudowa kolejnych ścieżek rowerowych wzdłuż ulic Szosa Tryszczyńska oraz Solidarności. Prace wykonywane są w ramach projektu pn: "Budowa ścieżek rowerowych na terenie Gminy Kruszwica", który uzyskał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Krajobraz poezji polskiej

MIEJSKO-GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. S. PRZYBYSZEWSKIEGO, TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE  SOKÓŁ NADGOPLAŃSKI, CENTRUM KULTURY i SPORTU "ZIEMOWIT", ZESPÓŁ OŚWIATY I WYCHOWANIA, LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. J. SŁOWACKIEGO, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. J. KASPROWICZA zapraszają młodzież szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta i gminy Kruszwica do udziału w konkursie recytatorskim: „KRAJOBRAZ POEZJI POLSKIEJ”.

Szkolenie z RODO dla NGO

Ochrona Danych Osobowych w praktyce w perspektywie nowego stanu prawnego (RODO) – szkolenie i warsztaty dla organizacji pozarządowych (ngo) z województwa kujawsko-pomorskiego

Ćwiczenie Renegade

“Ćwiczenie Renegade – w dniach 14-15 listopada 2018r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza”.

Konkursy pod znakiem gęsiny

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. W regionalnych i lokalnych mediach dobiegają końca konkursy, gdzie nagrodą jest 2018 świeżych, gęsich tuszek przekazanych dla mieszkańców regionu przez marszałka Piotra Całbeckiego (więcej tutaj).

Szkolenia językowe – dziś ruszyły zapisy!

Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, a może podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Jest to możliwe dzięki darmowym kursom, organizowanym przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House. Aby wyrazić chęć uczestnictwa w szkoleniach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl.

Promocja Kruszwicy na Międzynarodowych Targach

W dniach 19 do 21 października 2018 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbyła się  IV Edycja targów World Travel Show. Celem tego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży.

Kolejne ostrzeżenie! Będzie wiało

Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu. Najsilniejszy wiatr spodziewany jest we wschodniej części województwa. Prognozę wydano na okres ważności od godz. 7:30 dnia 24.10.2018 r. do godz. 7:30 dnia 25.10.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.

Zrób kolonoskopię !

Trwa finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego wojewódzki program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów jelita grubego, z bezpłatnymi badaniami kolonoskopowymi, którymi obejmujemy blisko 25 tysięcy osób. Badania realizuje 14 wybranych w konkursie o dofinansowanie placówek medycznych w całym regionie. Z naszej propozycji skorzystało 3,5 tysiąca osób, a kolejne 500 osób przebada się do końca roku.

Silny wiatr!

Na podstawie prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego informujemy, że prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu. Prognozę wydano na okres ważności od godz. 7:30 dnia 23.10.2018 r. do godz. 7:30 dnia 24.10.2018 r. i dotyczy obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.

Strony

p w ś c p s n
Events of the day 1 Marzec 2020 (niedziela)
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń