Kruszwickie Dni Sportu

30.05.2018
Kruszwickie Dni Sportu

W sobotę (16.06.) rozegrano III Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy i tym samym zakończono VI Kruszwickie Dni Sportu! Zawody, w których uczestniczyło 170 sportowców z 9 klubów były ostatnimi z cyklu imprez VI Kruszwickich Dni Sportu. Puchar Burmistrza i tytuł najlepszego zawodnika z Gminy Kruszwica  wśród karateków wywalczyli Jakub Grzegorek i Natalia Szkudlarek. Zawody, które rozpoczęły również rywalizację w ramach VI Edycji Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego rozgrywano według przepisów World Karate Federation-formuła olimpijska a sędzią głównym zawodów była Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej Polskiej Unii Karate, sędzia międzynarodowy EKF, Pani Ewa Lewandowska.

Zarząd Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate dziękuje zawodnikom wszystkich sekcji naszego klubu oraz klubom współpracującym z regionu za aktywną postawę, udział w zajęciach i rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018. Za wsparcie naszych inicjatyw dziękujemy jednostkom samorządu w Kruszwicy, Janikowie i Inowrocławiu.

Wyniki w załączniku.

Arkadiusz Padniewski

Inowrocławski Klub Sportowy Karate

Na boisku Orlik w Kruszwicy również 14 czerwca odbył się turniej mini piłki nożnej dla chłopców szkół podstawowych klas I-III.

1. NSP Racice

2. SP nr 1 w Kruszwicy

3. SP nr 2 w Kruszwicy

4. SP Sławsk Wielki

5. SP Chełmce

6. SP Wola Wapowska

14 czerwca również w ramach Kruszwickich Dni Sportu został przeprowadzony turniej strzelecki dla szkół ponadgimnazjalnych na strzelnicy w Kobylnikach.

Wyniki przedstawiamy z załączeniu, a tu prezentujemy galerię zdjęć

13 czerwca na boisku Orlik w Kruszwicy odbył się czwarty już Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża dla chłopców szkół podstawowych klas IV-VII.

1. SP nr 1 w Kruszwicy

2. SP nr 2 w Kruszwicy

3. SP Polanowice

4. SP Rusinowo

5. SP Sławsk Wielki

6. SP Wola Wapowska

7. NSP Racice

8.  SP Chełmce

12 czerwca w Bachorcach odbył się turniej siatkówki dla chłopców szkół gimnazjalnych.

1.  Gimnazjum nr 3 w Bachorcach

2. Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy

3.  Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy

11 czerwca w hali sportowej przy ul. Kujawskiej rozegrany został Turniej badmintona dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Wyniki zmagań uczniów w załączeniu, a tu przedstawiamy fotorelację:

8 czerwca na hali sportowej na zagoplu w ramach Kruszwickich Dni Sportu rozegrane zostały zawody dla "starszej młodzieży" czyli czwarta edycja Olimpiady Seniorów! Bezkonkurencyjni okazali sie seniorzy z Polanowic! Gratulujemy!

A tutaj znajdziecie obszerną fotorelację z zabawy:

Kolejne zawody za nami! Tym razem o puchary walczyli najmłodsi mieszkańcy naszej gminy w kolejnej już odsłonie Olimpiady Przedszkoli!

Fotoalegia:

7 czerwca w Bachorcach odbył się turniej siatkówki dla dziewcząt szkół gimnazjalnych.

1. MOW w Kruszwicy

2. ZSS nr 1 w Kruszwicy

3. ZSO w Kruszwicy

4. SP w Woli Wapowskiej

5 czerwca na boisku lekkoatletycznym w Kruszwicy doszło do otwarcia szczóstej edycji Kruszwickich Dni Sportu, które odbywają się w ramach Dni Kruszwicy 2018. Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od zmagań lekkoatletycznych. Wyniki zawodów w załączeniu.

Zapraszamy do fotogalerii:

Harmonogram:

5.06. godz. 10.00 Ceremonia otwarcia i zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych (boisko wielofunkcyjne na Osiedlu Zagople)

7.06. godz. 9:30 Turniej siatkówki dla dziewcząt szkół gimnazjalnych (sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej- budynek w Bachorcach)

08.06. godz. 9:30 Olimpiada Przedszkoli (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)
godz. 16.00 Olimpiada dla Seniorów (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)

11.06 godz. 9:30
Turniej badmintona dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)

12.06. godz. 9:30 Turniej siatkówki dla chłopców szkół gimnazjalnych(sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej- budynek w Bachorcach)

13.06. godz. 9:30 VI Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża chłopców szkół podstawowych klas  IV-VII (boisko Orlik, ul. Mickiewicza 11 lub hala sportowa ul. Kujawska w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych)

14.06. godz. 9:30
Turniej mini piłki nożnej dla chłopców szkół podstawowych kl. I-III (boisko Orlik, ul. Mickiewicza 11 lub hala sportowa ul. Kujawska w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych)