Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Kruszwickie Dni Sportu

30.05.2018
Kruszwickie Dni Sportu

Tradycyjnie w ramach Kruszwickich Dni Sportu 11 czercwca na boisku wielofunkcyjnym odbyły sie zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych.

Zapraszamy do fotogalerii:


XXXVIII Towarzyskie Spławikowe Zawody Wędkarskie

W dniu 9 czerwca 2019 r. na j. Gopło w Kruszwicy odbyły się XXXVIII  Towarzyskie Spławikowe zawody Wędkarskie z okazji DNI KRUSZWICY 2019. W tegorocznej edycji zawodów udział wzięło 13 drużyn trzyosobowych z całego regionu. Zwieńczeniem zmagań zaproszonych zawodników było zdobycie pucharów za zajęcie od I do III miejsca w klasyfikacji drużynowej, oraz pucharów za zajęcie od I do III miejsca w klasyfikacji indywidualnej, których fundatorami byli Burmistrz Kruszwicy  i Przewodniczący Rady Miejskiej w Kruszwicy. Dodatkowym wyróżnieniem były przyznane  nagrody rzeczowe dla najlepszych dziewięciu zawodników. Wszystkie te nagrody zabezpieczył organizator tegorocznych zawodów tj. Koło Miejskie PZW w Kruszwicy. Zawody trwały od godziny 6:00 do 14:30. Rozpoczęły się tradycyjną zbiórką wszystkich uczestników, na której Sędzia Główny zawodów Kazimierz Pieczyński przedstawił obowiązujący regulamin. Następnie przeprowadzono losowanie stanowisk dla poszczególnej drużyny oraz losowanie jednego z trzech sektorów dla każdego zawodnika. O godzinie 6:30 ogłoszono pierwszy sygnał oznaczający „wejście na stanowiska”, a następnie o godz. 7:50 sygnał oznaczający „zanęcanie zanętą ciężką” i o godz. 8:00 sygnał zezwalający na „rozpoczęcie połowu”. Czas przeznaczony na łowienie nie przekraczał czterech godzin i o 12:00 dano sygnał „koniec połowu”. Zawody odbywały się w przyjaznej sportowej atmosferze i zdrowej rywalizacji, przy sprzyjającej pięknej pogodzie. Po przeprowadzeniu ważenia złowionych ryb, komisja sędziowska dokonała podsumowania końcowej klasyfikacji drużyn oraz poszczególnych zawodników. W ostatecznym rozstrzygnięciu zwycięzcami zostali:

W klasyfikacji drużynowej:

  1. Pierwsze miejsce – Koło PZW nr 088 Inofama Inowrocław – uzyskując 14 pkt. sektorowych,
  2. Drugie miejsce – FEDET TEAM Inowrocław – uzyskując 14 pkt. sektorowych,
  3. Trzecie miejsce – Zakłady Tłuszczowe Kruszwica – uzyskując 15 pkt. sektorowych.

W klasyfikacji indywidualnej miejsca zajęli w kolejności: 1 miejsce Murawski Piotr (12140 pkt.), 2 miejsce Godlewski Przemysław (10360 pkt.), 3 miejsce Kopacz Mariusz (8720 pkt.), 4 miejsce Majewski Mariusz (9500 pkt.), 5 miejsce Pająk Mateusz (7540 pkt.), 6 miejsce Molenda Adam (7340 pkt.), 7 miejsce Krysztofiak Przemysław (9300 pkt.), 8 miejsce Czyżewski Grzegorz (6980 pkt.) i 9 miejsce Hajdrych Dariusz (6580 pkt.).

Uhonorowania drużyn i zawodników w imieniu Burmistrza Kruszwicy oraz własnym dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Kruszwicy Pan Aleksander Budner, gratulując zwycięzcom i wszystkim pozostałym uczestnikom zawodów.

Specjalne serdeczne podziękowania skierował do organizatorów imprezy za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie zawodów, a wszystkich pozostałych zaprosił na kolejne zawody w przyszłym roku. Na koniec, Prezes Koła Miejskiego PZW nr 095 w Kruszwicy – Jakub Pieczyński złożył wszystkim uczestnikom gratulacje oraz życzył dalszych sukcesów  w sporcie wędkarskim.  Całość zawodów zakończył wspólny posiłek.

Kazimierz Pieczyński               


Na boisku Orlik w Kruszwicy 10 czerwca obył sie VII Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża chłopców szkół podstawowych klas IV-VII.

Poniżej krótka fotorelacja


Dziś oficjalnie rozpoczęliśmy VII Kruszwickie Dni Sportu 2019.
O godzinie 10-ej w hali widowiskowo-sportowej miało miejsce uroczyste otwarcie oraz zawody dla najmłodszych czyli Olimpiada Przedszkoli.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji Olimpiady Przedszkoli!

Przedstawiamy fotorelację z dzisiejszej imprezy.


p w ś c p s n
1
2
3
Events of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela)
  • Event of the day 4 Sierpień 2019 (niedziela): Dni Gopła
5
6
7
8
9
Events of the day 10 Sierpień 2019 (sobota)
Events of the day 11 Sierpień 2019 (niedziela)
Events of the day 12 Sierpień 2019 (poniedziałek)
Events of the day 13 Sierpień 2019 (wtorek)
Events of the day 14 Sierpień 2019 (środa)
Events of the day 15 Sierpień 2019 (czwartek)
Events of the day 16 Sierpień 2019 (piątek)
Events of the day 17 Sierpień 2019 (sobota)
18
19
20
21
22
23
24
Events of the day 25 Sierpień 2019 (niedziela)
26
27
28
29
30
31
01
Września 2019, niedziela