Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Kruszwickie Dni Sportu

30.05.2018
Kruszwickie Dni Sportu

W sobotę (16.06.) rozegrano III Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy i tym samym zakończono VI Kruszwickie Dni Sportu! Zawody, w których uczestniczyło 170 sportowców z 9 klubów były ostatnimi z cyklu imprez VI Kruszwickich Dni Sportu. Puchar Burmistrza i tytuł najlepszego zawodnika z Gminy Kruszwica  wśród karateków wywalczyli Jakub Grzegorek i Natalia Szkudlarek. Zawody, które rozpoczęły również rywalizację w ramach VI Edycji Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego rozgrywano według przepisów World Karate Federation-formuła olimpijska a sędzią głównym zawodów była Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej Polskiej Unii Karate, sędzia międzynarodowy EKF, Pani Ewa Lewandowska.

Zarząd Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate dziękuje zawodnikom wszystkich sekcji naszego klubu oraz klubom współpracującym z regionu za aktywną postawę, udział w zajęciach i rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2017/2018. Za wsparcie naszych inicjatyw dziękujemy jednostkom samorządu w Kruszwicy, Janikowie i Inowrocławiu.

Wyniki w załączniku.

Arkadiusz Padniewski

Inowrocławski Klub Sportowy Karate


Na boisku Orlik w Kruszwicy również 14 czerwca odbył się turniej mini piłki nożnej dla chłopców szkół podstawowych klas I-III.

Wyniki:

1. NSP Racice

2. SP nr 1 w Kruszwicy

3. SP nr 2 w Kruszwicy

4. SP Sławsk Wielki

5. SP Chełmce

6. SP Wola Wapowska14 czerwca również w ramach Kruszwickich Dni Sportu został przeprowadzony turniej strzelecki dla szkół ponadgimnazjalnych na strzelnicy w Kobylnikach.

Wyniki przedstawiamy z załączeniu, a tu prezentujemy galerię zdjęć13 czerwca na boisku Orlik w Kruszwicy odbył się czwarty już Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża dla chłopców szkół podstawowych klas IV-VII.

Wyniki:

1. SP nr 1 w Kruszwicy

2. SP nr 2 w Kruszwicy

3. SP Polanowice

4. SP Rusinowo

5. SP Sławsk Wielki

6. SP Wola Wapowska

7. NSP Racice

8.  SP Chełmce
12 czerwca w Bachorcach odbył się turniej siatkówki dla chłopców szkół gimnazjalnych.

Wyniki:

1.  Gimnazjum nr 3 w Bachorcach

2. Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy

3.  Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy11 czerwca w hali sportowej przy ul. Kujawskiej rozegrany został Turniej badmintona dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Wyniki zmagań uczniów w załączeniu, a tu przedstawiamy fotorelację:8 czerwca na hali sportowej na zagoplu w ramach Kruszwickich Dni Sportu rozegrane zostały zawody dla "starszej młodzieży" czyli czwarta edycja Olimpiady Seniorów! Bezkonkurencyjni okazali sie seniorzy z Polanowic! Gratulujemy!

 A tutaj znajdziecie obszerną fotorelację z zabawy:


Kolejne zawody za nami! Tym razem o puchary walczyli najmłodsi mieszkańcy naszej gminy w kolejnej już odsłonie Olimpiady Przedszkoli!

Fotoalegia:


7 czerwca w Bachorcach odbył się turniej siatkówki dla dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Wyniki:

1. MOW w Kruszwicy

2. ZSS nr 1 w Kruszwicy

3. ZSO w Kruszwicy

4. SP w Woli Wapowskiej5 czerwca na boisku lekkoatletycznym w Kruszwicy doszło do otwarcia szczóstej edycji Kruszwickich Dni Sportu, które odbywają się w ramach Dni Kruszwicy 2018. Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od zmagań lekkoatletycznych. Wyniki zawodów w załączeniu.

Zapraszamy do fotogalerii:Harmonogram:

5.06. godz. 10.00 Ceremonia otwarcia i zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych (boisko wielofunkcyjne na Osiedlu Zagople)

7.06. godz. 9:30 Turniej siatkówki dla dziewcząt szkół gimnazjalnych (sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej- budynek w Bachorcach)

08.06. godz. 9:30 Olimpiada Przedszkoli (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)
godz. 16.00 Olimpiada dla Seniorów (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)

11.06 godz. 9:30
Turniej badmintona dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)

12.06. godz. 9:30 Turniej siatkówki dla chłopców szkół gimnazjalnych(sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej- budynek w Bachorcach)

13.06. godz. 9:30 VI Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża chłopców szkół podstawowych klas  IV-VII (boisko Orlik, ul. Mickiewicza 11 lub hala sportowa ul. Kujawska w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych)

14.06. godz. 9:30
Turniej mini piłki nożnej dla chłopców szkół podstawowych kl. I-III (boisko Orlik, ul. Mickiewicza 11 lub hala sportowa ul. Kujawska w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych)
godz. 9.30 Turniej strzelecki dla szkół ponadgimnazjalnych (strzelnica w Kobylnikach)

16.06. godz. 9:00 Turniej Karate o Puchar Burmistrza Kruszwicy i zamknięcie VI Kruszwickich Dni Sportu (hala sportowa, ul. Kujawska w Kruszwicy)

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Events of the day 13 Kwiecień 2019 (sobota)
Events of the day 14 Kwiecień 2019 (niedziela)
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
04
Maja 2019, sobota
14
dni pozostało do:
Mojówka