Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Kruszwickie Dni Sportu

30.05.2018
Kruszwickie Dni Sportu

Tradycyjnie w ramach Kruszwickich Dni Sportu 11 czercwca na boisku wielofunkcyjnym odbyły sie zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych.

Zapraszamy do fotogalerii:


XXXVIII Towarzyskie Spławikowe Zawody Wędkarskie

W dniu 9 czerwca 2019 r. na j. Gopło w Kruszwicy odbyły się XXXVIII  Towarzyskie Spławikowe zawody Wędkarskie z okazji DNI KRUSZWICY 2019. W tegorocznej edycji zawodów udział wzięło 13 drużyn trzyosobowych z całego regionu. Zwieńczeniem zmagań zaproszonych zawodników było zdobycie pucharów za zajęcie od I do III miejsca w klasyfikacji drużynowej, oraz pucharów za zajęcie od I do III miejsca w klasyfikacji indywidualnej, których fundatorami byli Burmistrz Kruszwicy  i Przewodniczący Rady Miejskiej w Kruszwicy. Dodatkowym wyróżnieniem były przyznane  nagrody rzeczowe dla najlepszych dziewięciu zawodników. Wszystkie te nagrody zabezpieczył organizator tegorocznych zawodów tj. Koło Miejskie PZW w Kruszwicy. Zawody trwały od godziny 6:00 do 14:30. Rozpoczęły się tradycyjną zbiórką wszystkich uczestników, na której Sędzia Główny zawodów Kazimierz Pieczyński przedstawił obowiązujący regulamin. Następnie przeprowadzono losowanie stanowisk dla poszczególnej drużyny oraz losowanie jednego z trzech sektorów dla każdego zawodnika. O godzinie 6:30 ogłoszono pierwszy sygnał oznaczający „wejście na stanowiska”, a następnie o godz. 7:50 sygnał oznaczający „zanęcanie zanętą ciężką” i o godz. 8:00 sygnał zezwalający na „rozpoczęcie połowu”. Czas przeznaczony na łowienie nie przekraczał czterech godzin i o 12:00 dano sygnał „koniec połowu”. Zawody odbywały się w przyjaznej sportowej atmosferze i zdrowej rywalizacji, przy sprzyjającej pięknej pogodzie. Po przeprowadzeniu ważenia złowionych ryb, komisja sędziowska dokonała podsumowania końcowej klasyfikacji drużyn oraz poszczególnych zawodników. W ostatecznym rozstrzygnięciu zwycięzcami zostali:

W klasyfikacji drużynowej:

  1. Pierwsze miejsce – Koło PZW nr 088 Inofama Inowrocław – uzyskując 14 pkt. sektorowych,
  2. Drugie miejsce – FEDET TEAM Inowrocław – uzyskując 14 pkt. sektorowych,
  3. Trzecie miejsce – Zakłady Tłuszczowe Kruszwica – uzyskując 15 pkt. sektorowych.

W klasyfikacji indywidualnej miejsca zajęli w kolejności: 1 miejsce Murawski Piotr (12140 pkt.), 2 miejsce Godlewski Przemysław (10360 pkt.), 3 miejsce Kopacz Mariusz (8720 pkt.), 4 miejsce Majewski Mariusz (9500 pkt.), 5 miejsce Pająk Mateusz (7540 pkt.), 6 miejsce Molenda Adam (7340 pkt.), 7 miejsce Krysztofiak Przemysław (9300 pkt.), 8 miejsce Czyżewski Grzegorz (6980 pkt.) i 9 miejsce Hajdrych Dariusz (6580 pkt.).

Uhonorowania drużyn i zawodników w imieniu Burmistrza Kruszwicy oraz własnym dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Kruszwicy Pan Aleksander Budner, gratulując zwycięzcom i wszystkim pozostałym uczestnikom zawodów.

Specjalne serdeczne podziękowania skierował do organizatorów imprezy za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie zawodów, a wszystkich pozostałych zaprosił na kolejne zawody w przyszłym roku. Na koniec, Prezes Koła Miejskiego PZW nr 095 w Kruszwicy – Jakub Pieczyński złożył wszystkim uczestnikom gratulacje oraz życzył dalszych sukcesów  w sporcie wędkarskim.  Całość zawodów zakończył wspólny posiłek.

Kazimierz Pieczyński               


Na boisku Orlik w Kruszwicy 10 czerwca obył sie VII Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Ryża chłopców szkół podstawowych klas IV-VII.

Poniżej krótka fotorelacja


Dziś oficjalnie rozpoczęliśmy VII Kruszwickie Dni Sportu 2019.
O godzinie 10-ej w hali widowiskowo-sportowej miało miejsce uroczyste otwarcie oraz zawody dla najmłodszych czyli Olimpiada Przedszkoli.

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji Olimpiady Przedszkoli!

Przedstawiamy fotorelację z dzisiejszej imprezy.


p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń