Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Promocja Kruszwicy na Międzynarodowych Targach

25.10.2018
Promocja Kruszwicy na Międzynarodowych Targach

W dniach 19 do 21 października 2018 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbyła się  IV Edycja targów World Travel Show. Celem tego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży. W tym celu organizatorzy zapraszają touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata, aby umożliwić nawiązanie relacji biznesowych, pozyskać nowych klientów i poznać nowe rynki. Ważną częścią imprezy są spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe prelekcje i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedzają tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód. W tym roku targi odwiedzili Martyna Wojciechowska, Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba oraz Nela Mała Reporterka.

Gminę Kruszwica promowała Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna, która wspólnie promowała całe Kujawy Zachodnie! Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z głównych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce, więc nie mogło zabraknąć  naszej pięknej Kruszwicy.

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń