Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Uhonorowano zdolną młodzież z Gminy Kruszwica

29.03.2019
Uhonorowano zdolną młodzież z Gminy Kruszwica

28 marca br. podczas obrad V sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy w obecności władz samorządowych, radnych Rady Miejskiej w Kruszwicy, prezesów, trenerów, opiekunów, działaczy sportowych, przedstawicieli kruszwickiej Rady Sportu a także zaproszonych gości wręczono nagrody sportowcom za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 r. oraz uhonorowano stypendystów, którzy otrzymali wsparcie finansowe w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży.

Nagrody Burmistrza Kruszwicy za wysokie wyniki sportowe otrzymali zawodnicy :

1) WKS Śląsk Wrocław:

 • Jakub Krzewina;

2) Kruszwickiego Stowarzyszenia LZS:

 • Zuzanna Kaczmarek,
 • Aleksandra Chmielewska,
 • Bartłomiej Sobczak,
 • Dawid Węclewski,
 • Mikołaj Majer,
 • Dawid Wekwejt,
 • Martyna Wylandowska,
 • Maciej Szymczak,
 • Sebastian Urbaniak;

3) Klubu Wioślarskiego „Gopło” Kruszwica:

 • Jerzy Kowalski,
 • Artur Mikołajczewski,
 • Martyna Majewska,
 • Patrycja Domalska,
 • Joanna Janeczek,
 • Wiktoria  Sieradzka,
 • Dominika Domalska;

4) UKS „BASKET 2010”:

 • Kamil Adolski,
 • Mateusz Kaźmierski,
 • Bartosz Cichocki,
 • Nikodem Dziwnik.

Podziękowania z rąk Burmistrza Kruszwicy oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kruszwicy za zarażanie swoja pasją oraz zaangażowanie w krzewienie idei życia w duchu walki i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kruszwica otrzymali:

 • prezes oraz trener KSLZS Małgorzata Luzak ,
 • trener KSLZS  Andrzej Luzak,
 • prezes KW „Gopło” Stefan Janeczek ,
 • trener KW „Gopło” Robert Januszek,
 • trener KW „Gopło” Kazimierz Naskręcki,
 • prezes UKS „BASKET 2010” Krzysztof Matyjasik,
 •  trener UKS „BASKET 2010” Jacek Stajszczak.

Wsparcie finansowe za wybitne osiągnięcia w nauce i kulturze na podstawie Uchwały Nr XI/118/2011 Rady Miejskiej w Kruszwicy z dnia 29 września 2011 r. w sprawie określenia warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, formy i zakresu tej pomocy w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży otrzymali:

 • Bartłomiej Borowiak,
 • Andrzej Błażewicz,
 • Zuzanna Brauer,
 • Anita Graczyk,
 • Agata Grobelska,
 • Natalia Jagodzińska,
 • Jakub Kawalerski,
 • Patrycja Klamecka,
 • Szymon Martin,
 • Adam Stępień,
 • Wojciech Wojciechowski,
 • Olivier Wiśniewski,
 • Wojciech Zielinski.

Korzystając z okazji Burmistrz Kruszwicy podziękował inicjatorom i organizatorom zawodów sportowych pn. „Pluszowy Miś” za zainicjowanie oraz konsekwentną realizację tego przedsięwzięcia. ”Pluszowy Miś” na stałe wpisał się w gminny kalendarz imprez sportowych, a  w grudniu 2018 roku obyła się już XX edycja  tych zawodów.  Podziękowania trafiły na ręce państwa Małgorzaty i Andrzeja Luzaków oraz pana Andrzeja Michalaka.

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Events of the day 22 Luty 2020 (sobota)
23
24
25
26
27
28
29
01
Marca 2020, niedziela
1
dzień pozostał do:
Bieg Tropem Wilczym