Społeczność SP Chełmce składa podziękowanie dla Koła Łowieckiego nr 53 „Nadgoplańskie”
[0]
Społeczność SP Chełmce składa podziękowanie dla Koła Łowieckiego nr 53 „Nadgoplańskie”
Wspólne doświadczenia budują najwspanialsze wspomnienia. Zatem społeczność Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Chełmcach składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości z okazji Dnia Dziecka. Jak zawsze nie zawiodło Koło Łowieckie nr 53 „Nadgoplańskie” wraz z prezesem panem Jackiem Melerem i jak co roku dostarczyło pyszne kiełbaski do upieczenia w ognisku. Roześmiane buźki dzieci i zadowolone brzuszki niech będą najpiękniejszym podziękowaniem.