PożegnajMY Lato Razem

Miejsce wydarzenia:
Kruszwica

📣 Zapraszamy na wydarzenie "PożegnajMY Lato Razem" - 22 września! 🌞

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do wspólnego pożegnania lata podczas festynu "PożegnajMY Lato Razem", który odbędzie się 22 września w godzinach 14:00-19:00 na parkingu przy Mysiej Wieży. To wyjątkowa okazja, aby całą rodziną spędzić czas na świeżym powietrzu, korzystając z licznych atrakcji przygotowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 👫🪁

Wydarzenie organizowane jest przez Burmistrza Kruszwicy Mikołaja Bogdanowicza, Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" oraz Fundację Apaszka, którzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy! ❗

👇 W programie znajdziecie 👇
🎨 Animacje dla dzieci – gry, zabawy i warsztaty, które z pewnością umilą czas najmłodszym.
🍲 Koła Gospodyń Wiejskich – kulinarny raj! Spróbujcie lokalnych przysmaków przygotowanych przez nasze gospodynie.
🛍️ Stoiska rękodzielnicze – unikalne rękodzieła lokalnych artystów, idealne na pamiątkę z tego wydarzenia.
🎷 Nadgoplańska Orkiestra Dęta – koncert pełen niezapomnianych dźwięków.
🎶 Splin – muzyka pełna pozytywnych wibracji i relaksującego klimatu, która wprowadzi nas w chilloutowy nastrój.
🎤 UNU Tribute To Perfect – zespół hołdujący jednej z największych legend polskiego rocka – grupie Perfect.
👦👧 Kapela Popiela – utalentowane dzieci z sekcji działającej przy Centrum Kultury i Sportu zaprezentują swoje wokalne umiejętności.
🕺 Występ seniorów z Klubu Senior+ – nasi seniorzy zaprezentują przygotowany występ artystyczny.

🪁 Dodatkowa atrakcja!
Zapraszamy do przygotowania własnego latawca na ten wyjątkowy dzień! Każdy, kto przyniesie swój latawiec, otrzyma drobny upominek w ramach podziękowania za udział w tej kreatywnej zabawie.

Wydarzenie skierowane jest do całych rodzin – zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych znajdą się atrakcje, które sprawią, że pożegnanie lata będzie niezapomniane. 👨‍👩‍👧‍👦🌅

➡️ Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!
Spotkajmy się 22 września, aby wspólnie pożegnać lato w radosnej atmosferze! 🌞