Kompleksy rekreacyjno-sportowe

Kompleks rekreacyjno-sportowy przy ul. Lipowej w Kruszwicy

Na kompleksie rekreacyjno-sportowym zamontowano m.in. plac zabaw, siłownię plenerową, stół do ping-ponga i do piłkarzyków,
kosz do koszykówki, ściankę do malowania oraz PUMPTRACK, czyli asfaltowy tor do jazdy na rolkach i rowerach.

Kompleks rekreacyjno-sportowy

Kompleks rekreacyjny na „Zagoplu”

Znajduje się tu przede wszystkim ogromny zestaw zabawowy w kształcie zamku, zawierający m.in. szereg zadaszonych wież, zjeżdzalnię tubową, spiralną  i prostą, pomosty stałe i ruchome, przeplotnie linowe i drewniane, drabinki, ściankę wspinaczkową oraz rurę strażacką. Ponadto znajdują się tu również inne urządzenia, takie jak: huśtawka wahadłowa, bujak sprężynowy, piaskownica, karuzela dostosowana do osób niepełnosprawnych, siłownie zewnętrzne, stoły do gry w szachy, ping – ponga i piłkarzyki oraz urządzenie linarne.

Kompleks rekreacyjny na Zagoplu

 

Kompleks rekreacyjny przy ul. Nadgoplańskiej

Kompleks wyposażony jest w elementy placu zabaw, takie jak: huśtawka wagowa, bujak sprężynowy, bujak quad oraz zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, pomostem, wieżą i ścianką wspinaczkową. Co ciekawe, zastosowano tu  nawierzchnię bezpieczną w postaci wykładziny igłowanej. Podczas gdy dzieci będą się bawić ich opiekunowie mogą skorzystać z zamontowanych tam urządzeń siłowni zewnętrznej.

Kompleks rekreacyjny przy ul. Nadgoplańskiej

Kompleks rekreacyjny przy przystani żeglarskiej LOK „Popiel”

Ten kompleks pełni głównie funkcję strefy fitness, którą wyposażono w siłownie zewnętrzne oraz urządzenia do fizycznego wysiłku zamontowane na nawierzchni syntetycznej. Wszystkie obiekty zostały ogrodzone oraz wyposażone w małą architekturę (ławki, kosze oraz stojaki na rowery).

Kompleks rekreacyjny przy LOKu