Spotkanie dotyczące turystyki

Gmina Kruszwica
Miejsce wydarzenia:
Kruszwica

Burmistrz Kruszwicy Mikołaj Bogdanowicz zaprasza wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm, przedstawicieli stowarzyszeń oraz pozostałe podmioty planujące rozpoczęcie działalności w naszej gminie na wyjątkowe spotkanie poświęcone współpracy na rzecz rozwoju turystyki i promocji naszej pięknej gminy.

Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców, przedstawicieli obiektów noclegowych, punktów gastronomicznych, organizacji pozarządowych, a także osób planujących rozpoczęcie lub poszerzenie działalności o usługi związane z turystyką. Głównym celem spotkania będzie stworzenie wspólnej oferty turystycznej, która wzmocni naszą lokalną gospodarkę i uczyni Kruszwicę jeszcze bardziej atrakcyjną destynacją dla turystów.

To doskonała okazja, aby podzielić się pomysłami, nawiązać nowe kontakty i wspólnie działać na rzecz przyszłości naszego regionu.

Data: 20 września 2024 r.
Miejsce: ul. Nadgoplańskiej 4C (Klub Senior+)

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 18.09.2024 r.  Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem 52 3515 010 wew. 41 lub drogą mailową na adres: joanna [dot] dzikowskaatkruszwica [dot] um [dot] gov [dot] pl.