15 lat Klubu Seniora w Polanowicach – Jubileusz pełen wspomnień i radości

fot

4 października seniorzy z Polanowic świętowali wyjątkowy jubileusz – 15-lecie istnienia swojego klubu. To miejsce, które od lat łączy lokalną społeczność, stało się nie tylko centrum spotkań, ale także przestrzenią do aktywności, wzajemnego wsparcia i realizacji pasji.

W uroczystości uczestniczył Zastępca Burmistrza Kruszwicy, Adam Pilarski, który podziękował seniorom za ich wkład w budowanie silnej i zintegrowanej społeczności. Wspomniał również o tym, jak ważna jest ich aktywność i obecność dla młodszych pokoleń.

Gratulujemy seniorom z Polanowic ich wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych lat pełnych zdrowia, radości i wzajemnego wsparcia. Klub Seniora to bezcenny element lokalnej społeczności, który wnosi wiele ciepła i serdeczności do życia mieszkańców.

fot. Jarosław Waszak