Aquathlon Kruszwica 2022

aquathlon

Jesteś miłośnikiem sportu? Lubisz pływać i biegać?
Zapraszamy na IV edycję kruszwickiego Aquathlonu!
Już niebawem, 7 sierpnia na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy, uczestnicy będą musieli przepłynąć odcinek pół kilometra i przebiec dystans liczący pięć kilometrów w czasie do 90 minut. Celem tego wydarzenia jest rozpowszechnianie i zachęcanie do udziału w sportach wytrzymałościowych oraz popieranie zdrowego stylu życia.
Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu niewątpliwie zachęcają malownicze widoki oraz położenie tras nad samym jeziorem Gopło. Dodatkowo bieganie i pływanie świetnie wpływa na kondycję naszego serca. Długie dystanse wzmacniają nasze ciało i sprawiają, że nasz organizm wolniej się starzeje. Zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W poprzednich edycjach udział brali zawodnicy oraz kibice z całej Polski. Mamy nadzieję, że po pandemicznej przerwie ta edycja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Dla wszystkich zainteresowanych, tych początkujących, jak i już bardziej doświadczonych - zapisy na stronie http://sts-timing.pl/event/aquathlon-kruszwica-4/  
Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszamy!

                                                                             logowania