Jarmark Nowalijkowy - konkurs dla KGW

nowalijki

9 lipca br. w  Kruszwicy odbędzie się Jarmark Nowalijkowy. Głównym założeniem  przedsięwzięcia jest promocja Kół Gospodyń Wiejskich,  produktów przedsiębiorstw z naszego regionu, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania.

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkurach kulinarnych organizowanych w ramach Jarmarku Nowaijkowego. Konkurs adresowany jest do stowarzyszeń oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa Kujawsko-Pomorskiego. Limit uczestników w konkursach to 25 KGW (decyduje kolejność zgłoszeń).

 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku Nowalijkowym wystawców, w szczególności twórców ludowych (wytwórców tradycyjnej żywności, rzemieślników, piernikarzy itp.), producentów oryginalnych i nietuzinkowych produktów, prezentowanych w niebanalnej formie.


Zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny  pod numerem tel. 52 3515 010 w. 41