Kujawskie Nowalijki - konkurs kulinarny

fot

7 lipca br. w  Kruszwicy na parkingu przy Mysiej Wieży odbędzie się kolejna edycja Kujawskich Nowalijek. Głównym założeniem  przedsięwzięcia jest promocja Kół Gospodyń Wiejskich, produktów przedsiębiorstw z naszego regionu, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania. Organizatorami wydarzenia są Gmina Kruszwica oraz Fundacja Hodowców Polskiej Białej Gęsi.

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkurach kulinarnych organizowanych w ramach Kujawskich Nowalijek. Konkurs adresowany jest do stowarzyszeń oraz Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa Kujawsko-Pomorskiego. Limit uczestników w konkursach to 25 KGW (decyduje kolejność zgłoszeń).

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w Kujawskich Nowalijkach wystawców, w szczególności twórców ludowych (wytwórców tradycyjnej żywności, rzemieślników, piernikarzy itp.), producentów oryginalnych i nietuzinkowych produktów, prezentowanych w niebanalnej formie.

Zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny  pod numerem tel. 52 3515 010 w. 41


Serdecznie zapraszamy wszystkich 7 lipca br. pod Mysią Wieżę, do Kruszwicy – legendarnej stolicy Polski!