PożegnajMY Lato Razem i pomóżMY powodzianom

fot

22 września zapraszamy wszystkich mieszkańców na wydarzenie "PożegnajMY Lato Razem i pomóżMY powodzianom". Początkowo festyn miał być radosnym zakończeniem lata, jednak ze względu na obecną sytuację w kraju, jego charakter został zmieniony. Teraz, oprócz zabawy i integracji społecznej, nasze spotkanie będzie miało wymiar pomocy.

Podczas festynu zostanie zorganizowana zbiórka darów dla osób poszkodowanych przez powódź w Lądku Zdroju. Mieszkańcy tego regionu szczególnie potrzebują:
•    wody
•    środków czystości
•    żywności
•    łopat
•    kaloszy
•    mioteł
•    rękawiczek jednorazowych

Na miejscu stanie specjalny samochód, do którego będzie można przynosić w/w rzeczy.

Prosimy, aby każdy uczestnik przyniósł przynajmniej baniak lub zgrzewkę wody, która jest teraz kluczowa dla poszkodowanych.

Wspólne działania w Kruszwicy mogą znacząco pomóc mieszkańcom Lądka Zdroju. Razem pokażmy, że potrafimy się jednoczyć w obliczu trudnych sytuacji! Do zobaczenia na festynie!