Świetlice wiejskie – co tutaj się dzieje

info


Stawiacie na ekologię? Organizujecie akcje proekologiczne? Zgłoście się do konkursu dla kół gospodyń wiejskich „Świetlice wiejskie – co tutaj się dzieje?”


Rusza kolejna odsłona konkursu pod nazwą „Świetlice wiejskie – co tutaj się dzieje?”. Tym razem nagrodzimy koła gospodyń wiejskich stosujące najlepsze lokalne ekopraktyki i propagujące właściwe postawy proekologiczne.
Konkurs jest skierowany do kół gospodyń wiejskich z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.Celem konkursu jest promocja działalności kół gospodyń wiejskich oraz popularyzacja właściwych postaw proekologicznych, które przyczyniają się do podniesienia świadomości ekologicznej mieszkańców.


Do konkursu można zgłosić działania proekologiczne zrealizowane przez koło gospodyń wiejskich od 1 stycznia 2020 r. do 30 kwietnia 2024 r.


Zgłoszenia na konkurs w imieniu koła gospodyń wiejskich musi dokonać wójt/burmistrz gminy na terenie której funkcjonuje dane koło gospodyń wiejskich. Na laureatów konkursu czeka sześć atrakcyjnych nagród finansowych o łącznej wysokości 33.000 zł.


Załączam regulamin konkursu, w którym znajdziecie Państwo wszystkie istotne informacje oraz formularz zgłoszenia, na który czekamy do 1 lipca 2024 r.  
Należy go wysłać przesyłką rejestrowaną, której datę nadania da się ustalić, lub dostarczyć osobiście w dniach i godzinach pracy organizatora do:
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Departament Rolnictwa i Geodezji,
Plac Teatralny 2,
87-100 Toruń
z dopiskiem „Konkurs Świetlice wiejskie - co tutaj się dzieje?”

 


 Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela:
Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15, 87-100 Toruń
Krystyna Brykała, e-mail: k [dot] brykalaatkujawsko-pomorskie [dot] pl, tel. 56 62 15 934