XI Turniej Strzelecki Osób Niepełnosprawnych

turniej

XI Turniej Strzelecki Osób Niepełnosprawnych odbył się w dniu 15.09.2023 roku na Strzelnicy Sportowej w Kobylnikach. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych LOGOS przy współudziale Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy.  Projekt został zrealizowany ze środków Gminy Kruszwica, wkładu własnego oraz pozyskanych środków od lokalnych sponsorów: ( Bank Spółdzielczy, Zakłady Przetwórstwa Zbożowo - Młynarskiego, Piekarnia "PIEKUŚ" Inowrocław, Kwiaciarnia na Zamkowej pan Marcin Kobielski, Pracownia Florystyczna pan Jakub Borczak, pan Hieronim Jaskólski, pan Piotr Chojnacki Gościniec nad Gopłem, państwo Gutorscy, Cukiernia Marina pan Mariusz Jankowski, pani Beata Kokocińska sklep Bialcon, pani Małgorzata Chmielewska). Sędzią głównym turnieju był pan Ryszard Greinert.  W turnieju brało udział 19 jednostek.


Wyniki turnieju:
KONKURENCJE INDYWIDUALNE:
RZUT LOTKĄ
I ZYGMUNT SADKOWSKI ŚDS WIĘCBORK
II BORYS MAZUR ŚDS SOLEC KUJAWSKI
III KRZYSZTOF KOCHANOWSKI ŚDS WONORZE

KARABIN SPORTOWY
I PRZEMYSŁAW BACZYŃSKI ŚDS STRZELNO
II MARCIN NIEWIADOMSKI ŚDS INOWROCŁAW
III KRZYSZTOF NOWAK ŚDS KRUSZWICA

KONURENCJA DRUŻYNOWA:                        
I ŚDS SOLEC KUJAWSKI
II ŚDS RADZIEJÓW
III ŚDS KRUSZWICA

KARABIN SPOTOWY OPIEKUNÓW:
I p. ANNA PIKUŁA KIEROWNIK ŚDS NOWE
II p. KAMIL TOMASZEWSKI  OPIEKUN W ŚDS INOWROCŁAW
III p. GRZEGORZ WESOŁOWSKI KIEROWNIK ŚDS JANIKOWO

Fot. Jarosław Waszak