Konkurs "Smaki Czarnoziemu"

Konkurs "Smaki Czarnoziemu"

Zapraszamy Państwa do udziału w wielkanocnym konkursie LGD Czarnoziem na Soli pn. "Smaki Czarnoziemu".

Idea zabawy jest niezwykle prosta: wystarczy ugotować tradycyjną potrawę kujawską (a takich pewnie na stołach świątecznych nie zabraknie), wykonać jej zdjęcie i przygotować przepis kulinarny, umożliwiający innym samodzielne wykonanie Waszego przysmaku.

Przepis wraz ze zdjęciem potrawy oraz wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysłać na nasz adres e-mailowy: lgdczarnoziemnasoliatwp [dot] pl. W tytule wiadomości wpisać: Konkurs Smaki Czarnoziemu, a w treści: imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, wiek i nazwę potrawy.

Na przepisy konkursowe czekamy do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 13:00.

Na zwycięzcę każdej kategorii wiekowej czekają nagrody! Więcej szczegółów w regulaminie!!

Zapraszamy do udziału w zabawie!!!

konkurs lgd