Trwają konsultacje projektu Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego Gminy Kruszwica

Trwają konsultacje projektu Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego Gminy Kruszwica

Trwa spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego Gminy Kruszwica na lata 2021-2028, w którym udział biorą przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw, pracownicy naukowi SGH w Warszawie oraz UMK w Toruniu. Ponadto, w konsultacjach biorą udział również przedstawiciele Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz pracownicy Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli.

Spotkanie otworzył Bartosz Krajniak – Zastępca Burmistrza Kruszwicy. Konsultacje społeczne powyższego dokumentu potrwają do 20 grudnia br. Zachęcamy do zapoznania się z treścią konsultowanego dokumentu, który dostępny jest na stronie  https://www.gminakruszwica.pl/page/konsultacje-spoleczne-lokalnego-programu-rozwoju-gospodarczego-na-lata-2021-2028-dla-gminy.