"Kolędowanie z Czarnoziemem"

"Kolędowanie z Czarnoziemem"

Zapraszamy do udziału w bożonarodzeniowym konkursie "Kolędowanie z Czarnoziemem".

W konkursie mogą wziąć udział soliści i zespoły reprezentujące szkołę lub inną placówkę (organizację) prowadzącą działalność oświatową lub kulturalną, a także organizację pozarządową realizującą statutowo ww. zadania, która posiada siedzibę lub oddział na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli tj. gmin: Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo oraz Złotniki Kujawskie.

Zgłoszenia konkursowe przesyła szkoła lub inna placówka prowadząca działalność oświatową lub kulturalną, a także organizacje pozarządowe realizujące statutowo ww. zadania, od 18 października do 26 listopada 2021 r. do godz. 15:30.

Kolejny etap konkursu będzie polegał na konkursie polubień prowadzonym za pośrednictwem fanpage LGD.  Każdy występ udostępniony zostanie w osobnym poście na profilu FB LGD. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach decydować będzie liczba interakcji użytkowników Fb z postami poprzez polubienia, komentarze, udostępnienia i inne działania (zgodnie z informacjami statystyk portalu Fb).
Na zwycięzcę w każdej kategorii wiekowej czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs kolęd lgd

Zapraszamy do udziału w zabawie!!!