Otwarcie ofert na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Witowiczki

Wczoraj (18.03) o godzinie 11:30 odbyło się otwarcie ofert na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Witowiczki.

5 firm wzięło udział w przetargu na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Witowiczki”.

Oferty złożyły następujące firmy:

• Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe TRANSP-POM Piotr Pomagier – oferta cenowa 355 891, 07 zł
  • ADF Damian Flinik – oferta cenowa 446 826, 60 zł
  • Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością - oferta cenowa 441 902, 31 zł
  • MCC Spółka Akcyjna – oferta cenowa 448 444, 41 zł
  • Michał Szewczyk PRDI UNIDROMEX - oferta cenowa 400 353, 93 zł

Zadanie obejmuje m.in. wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych, wycinkę drzew i krzewów kolidujących z inwestycją, wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni oraz zjazdów, budowę elementów odwodnienia, wykonanie humusowania terenu wraz z obsianiem trawą.
Termin zakończenia wykonania przedmiotu umowy ustala się na 3 miesięce licząc od dnia zawarcia niniejszej umowy.