PRZEWONIENIE GAZU ZIEMNEGO

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy informuje, o planowanej akcji przewonienia gazu ziemnego „JESIEŃ 2020”. Zostanie ona przeprowadzona na terenie miasta i gminy Kruszwica w terminie od 6 do 8 października w niżej wymienionych miejscach:

• Kruszwica – Przyłącze Kruszwica Grodzka 12 PPG
  • Kruszwica – Przyłącze Kruszwica Kujawska 39 PPG
  • Kruszwica – Przyłącze Łagiewniki 32 PPG
  • Kruszwica – Przyłącze Kobylniki 28 PPG
  • Kruszwica – Przyłącze Sławsk Wielki 99 PPG

Akcja przewonienia gazu ziemnego ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych.
Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do kurka głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Służby Pogotowia Gazowego będą pracowały w czasie trwania akcji przez całą dobę.
W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu natychmiast należy zamknąć kurek przy gazomierzu lub przy urządzeniach gazowych oraz powiadomić Pogotowie Gazowe pod nr tel. 992.
Jednocześnie informujemy, że usuwanie nieszczelności na instalacjach wewnętrznych i urządzeniach gazowych w budynkach należy do obowiązku właścicieli lub administratorów.