Społeczność SP Chełmce składa podziękowanie dla Koła Łowieckiego nr 53 „Nadgoplańskie”
Społeczność SP Chełmce składa podziękowanie dla Koła Łowieckiego nr 53 „Nadgoplańskie”
Wspólne doświadczenia budują najwspanialsze wspomnienia. Zatem społeczność Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Chełmcach składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości z okazji Dnia Dziecka. Jak zawsze nie zawiodło Koło Łowieckie nr 53 „Nadgoplańskie” wraz z prezesem panem Jackiem Melerem i jak co roku dostarczyło pyszne kiełbaski do upieczenia w ognisku. Roześmiane buźki dzieci i zadowolone brzuszki niech będą najpiękniejszym podziękowaniem.