Umowa na utworzenie żłobka w Kruszwicy podpisana.

Umowa na utworzenie żłobka w Kruszwicy podpisana.

Dnia 11 września została zawarta umowa z panem Stanisławem Żakiem – Wykonawcą robót budowlanych związanych z utworzeniem żłobka w Kruszwicy. Zadanie jest częściowo finansowane w ramach programu „MALUCH +” 2020.


W ramach inwestycji część pomieszczeń parteru Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Adama Mickiewicza 11 w Kruszwicy zostanie zaadaptowana na żłobek dla dzieci w wieku do 3 roku życia. Do żłobka będzie prowadziło osobne wejście z szerokimi schodami oraz windą. Utworzone zostaną dwie sale dla dzieci – sala zabaw i sala leżakowania – ze wspólną dla tych sal toaletą dla dzieci. W żłobku znajdować się będzie również szatnia wyposażona w szafki, ławeczki oraz przewijak, a także pomieszczenie biurowe.


Planowany termin zakończenia robót budowlanych wyznaczono na dzień 14 grudnia br. Uruchomienie żłobka przewidywane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.