ZUS i PFRON razem szkolą

Już w najbliższy wtorek, 6 października o godz. 10.00 odbędzie się bezpłatne webinarium prowadzone online przez pracowników Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Temat webinarium to „Zasady ubiegania się o dofinansowanie do wynagrodzeń zatrudnionych pracowników z niepełnosprawnościami oraz obsługa wniosków w systemie SODiR”. Organizatorem przedsięwzięcia jest bydgoski i toruński oddział ZUS oraz PFRON.  - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas webinarium eksperci odpowiedzą między innymi na pytania:
•    co zrobić, aby otrzymać zwrot kosztów zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami,
•    jak przygotować wniosek o refundację, SODiR,
•    plusy elektronicznych wniosków przesyłanych do PFRON,
•    ważność orzeczeń w trakcie trwania pandemii.

Zgłoszenia do udziału w webinarium przyjmowane są do 6 października do godz. 8.00 pod adresem: mkucinskaatpfron [dot] org [dot] pl" title="mkucinskaatpfron [dot] org [dot] pl">mkucinskaatpfron [dot] org [dot] pl. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który wysłane zostanie zaproszenie
z linkiem do spotkania, datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.

Krystyna Michałek
Rzecznik Regionalny ZUS